Tiskárna

Digitální tisk a grafické práce

Vaše představy v oblasti tištěné propagace proměníme ve skutečnost. Nabízíme celou škálu grafických prací od prvotního návrhu loga až po sazbu knihy. tiskneme firemní časopisy, výroční zprávy, diplomové práce, svatební oznámení, novoročenky i vizitky. Zkrátka na co si vzpomenete.

Nabízíme také barevné i černobílé kopírování do formátu SRA3 na různé druhy papírů. Samozřejmostí je tisk z Vašich dat na přenosném flash disku, nebo jiném médiu. Nenabízíme samoobslužné kopírování, protože našim cílem je spokojený zákazník a vysoká kvalita tisků a kopií.

Cena černobílého kopírování je od 2,- Kč za A4. Za barevné kopie A4 si účtujeme od 7,- Kč (ceny včetně DPH).

3D Tisk

Nestačí-li Vám běžné kopírování a tisk, nabízíme 3D produkci. Tiskneme z běžných materiálů jako jsou PLA, ABS, PET-G atd., ale stále hledáme a zkoušíme i nové materiály, jako je například teplotně odolné PLA, které odolá i teplotám do 120°C.

Pokud budete mít zájem o 3D tisk neváhejte nás kontaktovat na tel.: 544 503 211 nebo na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Ceny 3D tisku se stanovují na každou zakázku individuálně. Základní cena je cca 2,50 Kč/cm³. 

Náhradní plnění

V rámci dodávek celého sortimentu zboží a prací poskytujeme odběratelům tzv. „Náhradní plnění“ vyplývající ze zákona o zaměstnanosti č. 435/2004 Sb. Sortiment námi dodávaného zboží, včetně ceníků, najdete v jednotlivých sekcích.

 

Kontaktujte nás

Jsme členové

azzp logo 370